Scholka dziecięcaKażdy z nas nosi w sobie diament. Wystarczy go odkryć i pielęgnować. Wystarczy odrobina chęci i nieco więcej pracy. 

W niedzielę o godz. 10:30 rozpoczynamy próbę śpiewu w kościele, po której uczestniczymy we Mszy świętej o godz. 11:30. ]

       Głównym celem scholi jest kształtowanie aktywnej życiowej postawy opartej na chrześcijańskich wartościach, pobudzanie i rozwijanie wyobraźni, umiejętności muzyczno – wokalnych oraz rozwijanie umiejętności pracy w zespole.  

    Znajomość pieśni liturgicznych i piosenek religijnych związanych z okresem liturgicznym w Kościele oraz aktywne uczestnictwo we Mszach świętych sprzyja: duchowej formacji mobilizującej dzieci do autentycznego chrześcijańskiego świadectwa, rozwijaniu umiejętności ewangelizowania rówieśników poprzez głoszenie Ewangelii w piosence, kształtowaniu postawy radości i odpowiedzialności za swoją wspólnotę.
 

   Opiekunem scholi jest s.Aurelia. W skład zespołu muzycznego wchodzą: Marta Kózka - gitara, , Katarzyna Bucholc - bęben konga,Wojciech Dębkowski - gitara basowa, Mateusz Prejs - instrumenty klawiszowe, Zuzia Rojczyk - gitara, Klara Szlanta - gitara, Agata Kuczyńska - gitara.

Strona scholi: www.bozenutki.pl  


 Aktualności

Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
6:30
7:00
7:15
8:30
10:00 (z udziałem kandydatów do bierzmowania)
11:30 (z udziałem dzieci)
13:00
18:00 (w sobotę - niedzielna)18:00
19:15 (z udziałem młodzieży i studentów)
Spowiedź

na początku każdej Mszy Św; w piątki 15:00-18:00


Adoracja Najświętszego Sakramentu

W każdy piątek w godz. 15:00 - 18:00