9 czerwca - X Niedziela Okresu zwykłego

X NIEDZIELA ZWYKŁA

9 CZERWCA 2024

0. Dzisiaj o godz. 17.oo Nabożeństwo Czerwcowe.

1. Dziękujemy wszystkim uczestnikom Oktawy Bożego Ciała. Niech towarzyszenie Panu Jezusowi ukrytemu w Najświętszym Sakramencie będzie naszą siłą w codziennym życiu.

Podziękowanie kierujemy do Zespołu Charytatywnego, za przygotowanie wianków na ostatni dzień Oktawy.

2. We wtorek Wspomnienie św. Barnaby, Apostoła, - w czwartek Wspomnienie

św. Antoniego z Padwy, Kapłana i Doktora Kościoła, - w piątek Wspomnienie bł. Michała Kozala, Biskupa i Męczennika.

3. We wtorek po Nabożeństwie Czerwcowym modlitwa przez wstawiennictwo bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.

4. Także we wtorek Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza młodzież na spotkanie o godz. 19.3o w Domu Parafialnym.

5. Przypominamy, że w przyszłą niedzielę organizujemy “Jarmark Jelonkowski” w rocznicę konsekracji naszego kościoła.

Jeszcze w ciągu tego tygodnia prosimy o przynoszenie do zakrystii rzeczy, które mogą posłużyć jako fanty na loterii prowadzonej przez Zespół Charytatywny zbierający w ten sposób fundusze na pomoc dla najbardziej potrzebujących parafian.

na początku każdej Mszy Św; w piątki 15:00-18:00