Ogłoszenia parafialne

19 listopada - XXXIII Niedziela Okresu zwykłego

 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

19 LISTOPADA 2023

0. Dzisiaj o godz. 16.3o spotkanie Kół Żywego Różańca, a o 17.oo Różaniec. 

1. W poniedziałek Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, Kapłana, - we wtorek Wspomnienie Ofiarowania NMP, - w środę Wspomnienie św. Cecylii, Dziewicy i Męczennicy patronki muzyki i śpiewu kościelnego. Polecajmy tego dnia w modlitwie p. Organistę i wszystkich służących śpiewem w naszej świątyni, - w piątek Wspomnienie Św. Męczenników Andrzeja Dung-Lac, Kapłana i Towarzyszy.

2. We wtorek Nabożeństwo do św. Józefa. Intencje można składać do puszki przed Figurą Świętego.

3. Za dwa tygodnie rozpoczniemy Adwent. Od pierwszej niedzieli -w tym roku 3 grudnia - będziemy uczestniczyć w rekolekcjach parafialnych.

4. Grupa Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na czuwanie modlitewne przed Najświętszym Sakramentem z racji Uroczystości Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata - w sobotę 25 listopada. Rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.oo, a zakończy Apelem Jasnogórskim.


Może warto udostępnić znajomym? Aktualności

Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
6:30 (nie ma w wakacje)
7:00
7:15
8:30
10:00 (z udziałem kandydatów do bierzmowania)
11:30 (z udziałem dzieci)
13:00 (nie ma w wakacje)
18:00 (w sobotę - niedzielna)18:00
19:15 (nie ma w wakacje) (z udziałem młodzieży i studentów)
Spowiedź

w wakacje: 15 min. przed Mszą Św; w piątki po koronce


Adoracja Najświętszego Sakramentu

W każdy piątek w godz. 15:00 - 18:00