19 marca - IV Niedziela Wielkiego Postu

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

19 MARCA 2023

0. Dzisiaj o godz. 17.oo Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

Koła żywego Różańca mają wymianę tajemnic o godz. 16.3o.

1. W poniedziałek Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP, a w sobotę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.

2. W tym tygodniu od poniedziałku do środy rekolekcje wielkopostne będą przeżywali uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr. 306.

3. We wtorek po Mszy św. Wieczornej modlitwa przez wstawiennictwo św. Józefa. Intencje do tej modlitwy można składać w puszce przy figurce Świętego.

4. W zakrystii i kancelarii przyjmujemy zgłoszenia na wizytę przedświąteczną kapłana u chorych w domach. Będziemy Ich odwiedzać w sobotę 1 kwietnia.

5. Osoby dorosłe chcące przygotować się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania proszone są o zgłaszanie się do ks. Michała.

6. W Kiosku można nabywać Świece Paschalne Caritas tzw. Paschaliki.

7. Zachęcamy do jałmużny postnej w postaci produktów żywnościowych - składać je można w zakrystii.

8. Dzisiaj Zespół Charytatywny naszej Parafii zbiera do puszek datki pieniężne przeznaczone na przygotowanie pomocy świątecznej dla Rodzin potrzebujących naszego wsparcia.