2 stycznia - II Niedziela Bożego Narodzenia; 6 stycznia - Objawienie Pańskie

Objawienie Pańskie

6 STYCZNIA 2022

1. Po Mszy św. można nabywać poświęcone kadzidło i kredę. Ofiary przeznaczone są na fundusz Bielanek.

2. Przypominamy, że dzisiaj nie ma Mszy św. o godz. 19.15.

3. Wizyta duszpasterska zwana kolędą, ma na celu potwierdzenie naszej przynależności do Chrystusa i wspólnoty parafialnej, a dzięki niej - my duszpasterze - możemy zaświadczyć, że dana rodzina to osoby wierzące, co jest niezbędne w działalności kancelarii parafialnej przy wydawaniu różnorodnych dokumentów.

Ponieważ z powodu trwającej epidemii nie możemy odwiedzić wszystkich parafian - zaprosimy mieszkańców poszczególnych ulic zgodnie z wyznaczonym porządkiem wywieszonym w gablocie i na stronie internetowej - do kościoła na Mszę świętą o godz. 18.oo.

Będziemy wspólnie modlili się polecając Bogu wszystkie Wasze sprawy rodzinne: - ważne, radosne i trudne i te małe ale potrzebne do spokojnego życia, pracy i modlitwy.

Na zakończenie Mszy św. udzielimy bożonarodzeniowego błogosławieństwa wszystkim zebranym a także pozostałym w domach - szczególnie chorym.

Ofiary złożone na tacę podczas Mszy św. będą przeznaczone zgodnie z celami kolędowymi.

Bardzo prosimy nowych parafian oraz tych, którzy z jakiś powodów przez ostatnie lata nie brali udziału w kolędzie o zgłaszanie się do kancelarii parafialnej.

Oprócz tej formy spotkania kolędowego istnieje możliwość zaproszenia kapłana do domu na indywidualną wizytę duszpasterską z zasadą zachowania ograniczeń wynikających z pandemii.

Zgłoszenia adresów tych rodzin przyjmujemy w zakrystii i kancelarii.

II NIEDZIELA po Narodzeniu Pańskim

2 STYCZNIA 2022

0. Dzisiaj o godz. 17.oo Nabożeństwo Adoracyjne z racji I niedzieli miesiąca.

1. W czwartek przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego - zwana Świętem Trzech Króli.

Msze św. o godz: 7.oo, 8.3o, 10.oo, 11.3o, 13.oo - i 18.oo.

Podczas każdej Mszy św. będzie obrzęd błogosławieństwa kadzidła i kredy.

Nabywać je będzie można po Mszy św., a rozprowadzać je będą Bielanki, zbierając na swój fundusz.

2. W I piątek miesiąca całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu.

O godz. 12.oo Różaniec, o godz. 15.oo Koronka do Miłosierdzia Bożego i możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty i pojednania, o godz. 17.oo Msza św.

3. W sobotę modlitwa wypominkowa o godz. 17.oo.

4. Wizyta duszpasterska w naszej parafii, zwana Kolędą, ma na celu potwierdzenie naszej przynależności do Chrystusa i wspólnoty parafialnej, a dzięki niej - my duszpasterze - możemy zaświadczyć, że dana rodzina to osoby wierzące, co jest niezbędne w działalności kancelarii parafialnej przy wydawaniu różnorodnych dokumentów.

W tym roku zaprosimy mieszkańców poszczególnych ulic zgodnie z wyznaczonym porządkiem wywieszonym w gablocie i na stronie internetowej - na Mszę świętą o godz. 18.oo.

Istnieje możliwość zaproszenia kapłana do domu na indywidualną wizytę duszpasterską. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii i kancelarii.

5. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa, dystansie oraz że w czasie pandemii Komunii św. udzielamy na rękę.

na początku każdej Mszy Św.; w piątki 15:00-18:00