22 listopada - Urocz. Chrystusa Króla Wszechświata

UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

22 LISTOPADA 2020

1. Przyszła niedziela to pierwsza Niedziela Adwentu.

Adwent w naszej Parafii rozpoczynaliśmy Rekolekcjami. W tym roku nie możemy ich przeprowadzić w tradycyjnej formie. Dlatego proponujemy rekolekcje “Drogą czterech niedziel Adwentu” w formie krótkich rozważań po ogłoszeniach.

2. W tym roku jeszcze przez ten ostatni tydzień listopada można uzyskać odpust dla zmarłych.

3. Przypominamy młodzieży z naszej Parafii o możliwości przygotowania się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Zgłoszenia do ks. Marka. Informacje znaleźć można także na facebook’u parafialnym.

4. Nadal w naszym kościele podczas Mszy świętych i nabożeństw przebywać może do 51 osób.

Zapraszamy na Msze św. w ciągu tygodnia.

Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa, o dystansie, o zasadzie dezynfekcji rąk oraz że Komunii św. udzielamy na rękę.