Ogłoszenia parafialne

22 marca - IV Niedziela Wielkiego Postu

 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 22 MARCA 2020

0. Dzisiaj o godz. 17.oo Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
1. W środę przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.
2. Jeżeli ktoś może, zachęcamy do jałmużny postnej w postaci produktów żywnościowych, z których przygotujemy paczki na Święta dla Rodzin naszej Parafii będących pod opieką Zespołu Charytatywnego. Składać je można w zakrystii.
3. Z oczywistych względów odwołana jest pielgrzymka do Sanktuarium Relikwii Drzewa Krzyża Świętego na Święty Krzyż w sobotę 28 marca.
4. Kotynuujemy jednak modlitwę przed naszym Relikwiarzem Krzyża Świętego, zapoczątkowaną podczas Rekolekcji Wielkopostnych - szczególnie teraz w czasie trwania pandemii. W ciągu dnia Relikwiarz jest wystawiony na stoliczku, tak, aby widoczny był z kruchty kościoła. Modlitwa do Krzyża Świętego udostępniona jest na stronie internetowej naszej Parafii, aby każdy mógł odmawiać ją w domu.   


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
6:30 (nie ma w wakacje)
7:00
7:15
8:30
10:00 (z udziałem kandydatów do bierzmowania)
11:30 (z udziałem dzieci)
13:00 (nie ma w wakacje)
18:00 (w sobotę - niedzielna)18:00
19:15 (nie ma w wakacje) (z udziałem młodzieży i studentów)
Spowiedź

w wakacje - 15 min przed Mszą Św.


Adoracja Najświętszego Sakramentu

W każdy piątek w godz. 15:00 - 18:00