Nie czytaj przykazań – (J 12,44-50)

źródło: http://denews.pl/denews/jak-zdobyc-niebo-j-1244-50/

Za życia walczymy…

EWANGELIA (J 12,44-50)
Jezus tak wołał: „Ten, kto we Mnie wierzy, wierzy nie we Mnie, lecz w Tego, który Mnie posłał. A kto Mnie widzi, widzi Tego, który Mnie posłał. Ja przyszedłem na świat jako światło, aby każdy, kto we Mnie wierzy, nie pozostawał w ciemności. A jeżeli ktoś posłyszy słowa moje, ale ich nie zachowa, to Ja go nie sądzę. Nie przyszedłem bowiem po to, aby świat sądzić, ale by świat zbawić. Kto gardzi Mną i nie przyjmuje słów moich, ten ma swego sędziego: słowo, które powiedziałem, ono to będzie go sądzić w dniu ostatecznym. Nie mówiłem bowiem sam od siebie, ale Ten, który Mnie posłał, Ojciec, On Mi nakazał, co mam powiedzieć i oznajmić. A wiem, że przykazanie Jego jest życiem wiecznym. To, co mówię, mówię tak, jak Mi Ojciec powiedział”.

„Przykazanie Jego jest życiem wiecznym.”

Za życia, walczymy o życie.

Za życia ziemskiego, o życie wieczne.

Gdy wszystko się skończy.

Wszystko się zacznie u Boga.

Jak zdobyć niebo?

Nie czytajmy przykazań.