9 czerwca - IX Niedziela Okresu zwykłego

NIEDZIELA Zesłania Ducha Świętego

9 CZERWCA 2019

0. Dzisiaj o godz.17.oo Nabożeństwo Czerwcowe.
1. Jutro Święto NMP, Matki Kościoła, we wtorek Wspomnienie św. Barnaby, Apostoła, a w czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

2. Jutro po Nabożeństwie czerwcowym spotkanie Zespołu Charytatywnego, a o godz. 20.oo spotkanie Ojców.

3. We wtorek po Nabożeństwie Czerwcowym możliwość oddania czci relikwiom bł. ks. Popiełuszki.

4. W sobotę 15 czerwca przypada 51 rocznica poświęcenia-konsekracji naszego kościoła.

5. Dzisiejsza Uroczystość kończy okres przyjmowania Komunii św. wielkanocnej. Po tej niedzieli rozpoczyna się Okres Zwykły - kolor szat liturgicznych zielony.

6. Dzisiaj Biblioteka Parafialna zaprasza na wystawę pt. “Modlitewniki, książeczki do nabożeństwa naszych prababek” - w sali przy Kiosku Parafialnym.

Na początku każdej Mszy Świętej