Ogłoszenia parafialne

5 maja - III Niedziela Wialkanocna

  OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  III NIEDZIELA WIELKANOCY

  5 KWIETNIA 2019

0. Dzisiaj o godz. 16.oo spotkanie Panów z Totus Tuus, a o godz.17.oo Nabożeństwo Majowe i Adoracja Najświętszego Sakramentu.

   1. W poniedziałek Święto św. Apostołów Filipa i Jakuba. W środę Uroczystość św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski. W sobotę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Łaskawej, głównej Patronki stolicy.

2. W sobotę modlitwa wypominkowa o godz. 17.oo.

3. Grupa Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na pielgrzymkę na Jasną Górę w Częstochowie w sobotę 18 maja. Zapisy w sali przy Kiosku Parafialnym.

4. Wyższe Metropolitalne Seminarium Duchowne w Warszawie organizuje weekendowe rekolekcje dla rozeznających powołanie w dniach 17 - 19 maja br. To dobry czas, by w ciszy i spokoju rozeznać wolę Bożą na swoje życie. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie internetowej warszawskiego Seminarium. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.    


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
6:30
7:00
7:15
8:30
10:00 (z udziałem kandydatów do bierzmowania)
11:30 (z udziałem dzieci)
13:00
18:00 (w sobotę - niedzielna)18:00
19:15 (z udziałem młodzieży i studentów)
Spowiedź

Na początku każdej Mszy Świętej


Adoracja Najświętszego Sakramentu

W każdy piątek w godz. 15:00 - 18:00