Ogłoszenia parafialne

3 lutego - IV Niedziela Okresu zwykłego

 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

 3 LUTEGO 2019

 0. Dzisiaj o godz. 16.oo spotkanie Panów z Totus Tuus, a o godz. 17.oo Nabożeństwo Adoracyjne.
1. Trwają Ferie Zimowe w Szkołach. Przypominamy że w czasie ferii Kancelaria Parafialna czynna jest: - we wtorek i piątek rano od godz. 8.oo do 9.oo, - oraz w środę i czwartek po południu - od godz. 16.3o do 17.3o. Możliwość spowiedzi na 15 min. przed Mszą św.
2. We wtorek Wspomnienie św. Agaty, Dziewicy i Męczennicy, w środę Wspomnienie św. Męczenników, Pawła Miki i Towarzyszy.
3. W sobotę o godz.17.oo modlitwa wypominkowa.
4. Zaproszenie ks. Kardynała
Drodzy Bracia i Siostry! Siedemdziesiąt lat temu, 6 lutego 1949 roku, odbył się uroczysty ingres Księdza Arcybiskupa Stefana Wyszyńskiego do prokatedry warszawskiej, której funkcję, z uwagi na zniszczoną podczas II wojny światowej archikatedrę, pełnił kościół seminaryjny przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Z tej racji, w środę, 6 lutego br, o godz. 19.00, w bazylice archikatedralnej Świętego Jana Chrzciciela zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta, podczas której będziemy dziękowali Bogu za dar życia i posługi Czcigodnego Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego i prosili Boga o dar jego rychłej beatyfikacji. Zapraszam Was wszystkich, Drodzy Diecezjanie, do udziału w tej uroczystej Mszy Świętej i do wspólnej modlitwy. Moim pragnieniem jest, abyśmy bardziej poznali osobę, życie i posługę Czcigodnego Sługi Bożego i przybliżyli sobie jego nauczanie, które nadal jest bardzo aktualne.  

Wszystkim Wam z serca błogosławię.

Z pozdrowieniami w Chrystusie Panu

† Kazimierz Kardynał Nycz

Arcybiskup Metropolita Warszawski 


Może warto udostępnić znajomym? Aktualności

miesiąc temu

Wakacje 2019

Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
7:00
7:15
8:30
10:00 (z udziałem kandydatów do bierzmowania)
11:30 (z udziałem dzieci)
18:00 (w sobotę - niedzielna)18:00
19:15 (z udziałem młodzieży i studentów)
Spowiedź

Na początku każdej Mszy Świętej


Adoracja Najświętszego Sakramentu

W każdy piątek w godz. 15:00 - 18:00