Ogłoszenia parafialne

30 września - XXVI Niedziela Okresu zwykłego

 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

 30 WRZEŚNIA 2018 


1. Od jutra rozpoczynają się Nabożeństwa Różańcowe. W tygodniu odprawiane będą codziennie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o godz. 17.oo. Dzieci zapraszamy dwa razy w tygodniu we Wtorki i Czwartki o godz. 17.3o. 2. Pierwsze spotkanie dla rodziców chcących przygotować dzieci do przyjęcia po raz pierwszy Komunii św. będzie jutro o godz. 19.15.
3. We wtorek Wspomnienie św. Aniołów Stróżów, w czwartek Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, a w piątek Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej.
4. W I piątek miesiąca całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu. O godz. 12. oo Różaniec, o godz. 15.oo Koronka do Miłosierdzia Bożego i możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty i pojednania. O godz. 16.3o spowiedź dla dzieci i o godz. 17.oo Msza św. z ich udziałem.
5. W pierwszą sobotę miesiąca Msza św. wotywna do Matki Bożej o godz. 7.15 i po niej Różaniec.
6. Akcja Katolicka zaprasza na spotkanie pt. "Przeszłość i przyszłość sądownictwa III RP" w środę 3 października w Urzędzie Dzielnicy Bemowo. Więcej informacji w gablocie.
7. W przyszłą niedzielę Zarząd Dzielnicy Bemowo zaprasza na koncert pt. "Niepodległa 1918" - w naszym kościele o godz. 14.oo. Wystąpią: Jerzy Zelnik, Beata Dunin-Wąsowicz, Łukasz Wroński i Wiktor Brzuchacz. 


Może warto udostępnić znajomym?
Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
6:30
7:00
7:15
8:30
10:00 (z udziałem kandydatów do bierzmowania)
11:30 (z udziałem dzieci)
13:00
18:00 (w sobotę - niedzielna)18:00
19:15 (z udziałem młodzieży i studentów)
Spowiedź

Na początku każdej Mszy Świętej


Adoracja Najświętszego Sakramentu

W każdy piątek w godz. 15:00 - 18:00