16 września - XXIV Niedziela Okresu zwykłego

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

16 WRZEŚNIA 2018

1. Dziękujemy wszystkim wiernym, którzy modlili się przed Najświętszym Sakramentem w ciągu 40-godzinnej Adoracji. Podziękowanie kierujemy także do wszystkich Parafian, którzy uczestniczyli w Odpuście Parafialnym - za wspólną modlitwę - oraz wszystkim zaangażowanym w przygotowanie liturgii i kościoła oraz przebieg tej Uroczystości.
2. Dzisiaj o godz. 16.3o Spotkanie Kół Żywego Różańca i Nabożeństwo Różańcowe.
3. We wtorek Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski, a w piątek Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.
4. Kurs przedmałżeński w naszej Parafii rozpocznie się 24 września.
5. Spotkanie dla bielanek i chętnych kandydatek w piątek 21 września o godz. 17.oo.
6. Domowy Kościół zaprasza na spotkanie dla małżonków pragnących pogłębić więź z Bogiem i między sobą w niedzielę 23 września o godz. 16:00 w sali Jana Pawła II. 7. Pierwsze spotkanie dla rodziców chcących przygotować dzieci do przyjęcia po raz pierwszy Komunii św. będzie w poniedziałek 1 października o godz. 19.15.
8. W tym tygodniu rozpoczęte zostały prace remontowe dachu nad zakrystią.
9. Do naszej Parafii został skierowany rezydent ks. Mirosław Janusz. Pełni funkcję kapelana Domu Kombatanta na ul. Sterniczej.
10. Studio Muzyki TRIOLA przyjmuje zapisy na naukę gry na instrumentach klawiszowych. Szczegóły u p.Organisty po każdej Mszy Św.
11 Grupa Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na pielgrzymkę do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Wyjazd w sobotę 22 września. Zapisy w sali przy Kiosku Parafialnym.