17 czerwca - XI Niedziela Okresu zwykłego

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

17 CZERWCA 2018

1. Dzisiaj o godz. 17.oo Nabożeństwo Czerwcowe.
2. Świętujemy 50-tą rocznicę poświęcenia naszego kościoła.
Zapraszamy na Jarmark Jelonkowski, gdzie prezentują się grupy działające w naszej Parafii = na każdym stoisku za dobrowolną ofiarę możemy otrzymać broszurę: "Jak zbudowano nasz kościół". Zespół Charytatywny prowadzi loterię fantową, z której dochód jest przeznaczony na pomoc potrzebującym. Do sali kard. Wyszyńskiego zapraszamy na wystawę o historii naszej Parafii, oraz wystawę najciekawszych zbiorów naszej Biblioteki.
0. Podczas uroczystej Msza św. o godz. 13.oo - poświęcimy pamiątkową tablicę. Za jej ufundowanie dziękujemy Grupie Odnowy w Duchu Świętym "Miłość Krzyża". 3. W piątek kończy się Rok Szkolny. Zapraszamy uczniów, nauczycieli i rodziców na Mszę św. o godz.18.oo, aby podziękować za otrzymane łaski i prosić o szczęśliwe przeżycie wakacji.
4. Za tydzień od poniedziałku 25 czerwca rozpoczynamy wakacyjny układ Mszy św. Nie będzie Mszy św. o godz. 6.3o w tygodniu oraz Mszy św. o godz. 13.oo i 19.15 w niedziele.
5. Akcja Katolicka zaprasza jutro 18 czerwca na spotkanie pt. "Niektóre aspekty dobrej zmiany w sądownictwie i wymiarze sprawiedliwości" w Urzędzie Dzielnicy. Więcej informacji w gablocie.