10 czerwca - X Niedziela Okresu zwykłego

X NIEDZIELA ZWYKŁA

10 CZERWCA 2018

0. Dzisiaj o godz. 17.oo Nabożeństwo Czerwcowe.
1. Dziękujemy wszystkim uczestnikom Oktawy Bożego Ciała za wspólną modlitwę i udział w procesjach eucharystycznych.
2. W poniedziałek Wspomnienie św. Barnaby Apostoła, w środę Wspomnienie św. Antoniego z Padwy, Kapłana i Doktora Kościoła, w czwartek Wspomnienie św. Michała Kozala, Biskupa i Męczennika.
3. We wtorek po Nabożeństwie Czerwcowym modlitwa przez wstawiennictwo błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki.
4. W środę 13 czerwca Różaniec Fatimski o godz.17.3o.
5. Wspólnota Miłość Krzyża zaprasza dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.3o na Dzień dla Rodziny - do sali Jana Pawła II w Domu Parafialnym.
6. W przyszłą niedzielę będziemy świętować 50-tą rocznicę poświęcenia naszego kościoła. Przed południem będzie trwał Jarmark Jelonkowski, będą wystawy i inne niespodzianki. Uroczysta Msza św. o godz. 13.oo z poświęceniem pamiątkowej tablicy.
7. Zespół Charytatywny zbiera fanty na loterię charytatywną. Prosimy je przynosić do zakrystii.
8. Przez ostatni miesiąc trwały prace związane ze wzmocnieniem odkształconej przez ostatnie lata więźby dachowej kościoła oraz wzmocnieniem konstrukcji wieżyczki na kościele. Są już na ukończeniu i powinny wystarczyć na kilka lat.
9. Za dwa tygodnie od 25 czerwca rozpocznie się wakacyjny układ Mszy św.