Ogłoszenia parafialne

1 kwietnia - Niedziela Wielkanocna

 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA

 1 KWIETNIA 2018

 1. "Nasza wiara opiera się na śmierci i zmartwychwstaniu Chrystusa, tak właśnie jak dom opiera się na fundamentach: jeśli się one osuną, wali się cały dom. Na krzyżu Jezus ofiarował samego siebie, biorąc na siebie nasze grzechy i schodząc w otchłań śmierci, a w zmartwychwstaniu je przezwycięża, gładzi i otwiera nam drogę do odrodzenia do nowego życia.". Niech te słowa Papieża Franciszka będą życzeniami dla nas wszystkich - Parafian i Gości - na czas świętowania Zmartwychwstania Naszego Zbawiciela - i niech zagoszczą w naszych sercach na stałe.
2. Dziękujemy wszystkim uczestnikom Świętych Dni Triduum Paschalnego - za świadectwo wspólnej modlitwy i troski o towarzyszenie Panu Jezusowi w Jego Męce i Zmartwychwstaniu. Podziękowanie kierujemy do wszystkich zaangażowanych w różne posługi liturgiczne i porządkowe. Dziękujemy: - Siostrze Krystynie - zakrystiance, Nadzwyczajnym Szafarzom Komunii św., Lektorom, Ministrantom, Bielankom, Panu Organiście i Chórowi, Panom z Totus Tuus, Siostrom zakonnym, osobom, które przygotowały dekorację Ciemnicy i Grobu Pańskiego, osobom dbającym o czystość i wygląd naszej świątyni.
3. Serdeczne podziękowanie składamy wszystkim Parafianom, którzy hojnie dzielili się żywnością i pieniędzmi przeznaczonymi na pomoc dla ubogich, nie tylko w kościele ale także w sklepie Gross na ul. Rozłogi. Z zebranych 7490 zł. i darów rzeczowych Zespół Charytatywny - któremu składamy także wielkie Bóg zapłać - przygotował i rozprowadził 90 paczek świątecznych dla potrzebujących pomocy Rodzin naszej Parafii.
4. Jutro Msze św. według porządku niedzielnego, nie będzie jednak Mszy św. o godz. 19.15. Tradycyjnie jutro do puszek zbierane będą ofiary na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
5. Dziękujemy Zarządowi Cechu Rzemiosł Drzewnych w Warszawie za dary dla naszej Parafii, w tym za fotele do prezbiterium.
6. W przyszłą Niedzielę Miłosierdzia dodatkowa Msza św. o godz. 15.oo. Przyjmujemy intencje mszalne. 


Może warto udostępnić znajomym? Aktualności

Msze Święte
Dni powszednieNiedziela i święta
6:30
7:00
7:15
8:30
10:00 (z udziałem kandydatów do bierzmowania)
11:30 (z udziałem dzieci)
13:00 (w intencji Parafian)
18:00 (w sobotę - niedzielna)18:00
19:15 (z udziałem młodzieży i studentów)
Spowiedź

Podczas każdej Mszy Świętej oraz w piątki od 15:00.


Adoracja Najświętszego Sakramentu

W każdy piątek w godz. 15:00 - 18:00 oraz w pierwszy piątek miesiąca w godz. 7:45 do 17:00