18 marca - V Niedziela Wielkiego Postu

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

18 MARCA 2018

0. Dzisiaj o godz. 17.oo Nabożeństwo Gorzkich Żali.
1. Parafialne Rekolekcje Wielkopostne trwają do środy. Zapraszamy codziennie o godz. 9.oo i 19.oo. We wtorek i środę rano kancelaria parafialna będzie nieczynna.
2. W tym tygodniu w poniedziałek, wtorek i środę rekolekcje przeżywa również młodzież z Liceum.
3. W poniedziałek Uroczystość św. Józefa. Przyjmujemy intencje na Mszę św. o godz. 19.oo.
4. W piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową ulicami Parafii. Rozpocznie się po Mszy św. o 18.oo. Uwaga: nie ma nabożeństwa o 17.3o.
5. Za tydzień Niedziela Palmowa. Pamiętajmy, że poświęcenie palm będzie na początku każdej Mszy św. Palmy będą rozprowadzać przed kościołem lektorzy i ministranci.
6. W zakrystii i kancelarii przyjmujemy zgłoszenia na wizytę kapłana u chorych w domach. Będziemy Ich odwiedzać w tę sobotę 24 marca od godz. 8.3o.
7. Zapraszamy do Kiosku Parafialnego po świece Paschalne Caritas oraz karty świąteczne. Dzisiaj Kiosk czynny będzie także po Mszy św. o godz.18.oo.
8. Zachęcamy do jałmużny postnej w postaci produktów żywnościowych przeznaczonych na pomoc dla najuboższych parafian - składać je można w zakrystii.
9. W tym tygodniu odnowiony został stół komunijny w prezbiterium oraz trwa naprawa dekoracyjnych ryb na nim umieszczonych.
10. Akcja Katolicka zaprasza na spotkanie nt. "Judaizm a chrześcijaństwo" w czwartek 22 marca w Urzędzie Dzielnicy. Więcej informacji w gablocie.
11. W sobotę 24 marca o godz. 19.00 zapraszamy na koncert muzyki pasyjnej w wykonaniu chóru parafialnego "Jutrzenka", zespołu wokalnego "Scala Sancta" i 70-cio osobowego chóru szkoły średniej ze Stanów Zjednoczonych.