11 marca - IV Niedziela Wielkiego Postu

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

11 MARCA 2018
1. Dziękujemy wszystkim parafianom za obecność w Dniu Stacyjnym w naszej Parafii - za adorację Najświętszego Sakramentu i udział w nabożeństwach.
2. Dzisiaj o godz. 17.oo Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
3. Jutro spotkanie rodziców przygotowujących dzieci do przyjęcia po raz pierwszy Komunii św.
4. Kurs przedmałżeński rozpocznie się 12 marca o godz. 19.oo w Domu Parafialnym.
5. We wtorek przed Mszą św. wieczorną różaniec fatimski a po Mszy św. modlitwa przez wstawiennictwo bł. ks. Popiełuszki i adoracja relikwii.
6. W piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.3o z udziałem dzieci, - a po Mszy św. wieczornej ok. 18.30 - dla dorosłych. O godz. 15.oo Koronka do Miłosierdzia Bożego, adoracja i możliwość spowiedzi.
7. Za tydzień w niedzielę rozpoczynamy parafialne rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je ks. dr Tomasz Jakubiak Zaplanujmy sobie udział w tych ćwiczeniach duchownych. Plan już jest wywieszony przy wejściach do kościoła.
8. W zakrystii i kancelarii przyjmujemy zgłoszenia na wizytę przedświąteczną kapłana u chorych w domach. Będziemy Ich odwiedzać w sobotę 24 marca.
10. W Kiosku można nabywać Świece Paschalne Caritas tzw. Paschaliki oraz karty świąteczne.
11. Zachęcamy do jałmużny postnej w postaci produktów żywnościowych przeznaczonych na pomoc dla najuboższych parafian - składać je można w zakrystii.
12. Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego szuka pamiątek: zdjęć, odręcznych listów, dedykacji, filmów itp. Kontakt przez stronę internetową.
13. We wtorek 13 marca w Święto Papieskie i 5. rocznicę wyboru Pp. Franciszka na Stolicę Piotrową ks. Kardynał Nycz zaprasza o godz. 17.30 do Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie na Mszę św. z udziałem Episkopatu Polski.
14. Dzisiaj Zespół Charytatywny naszej Parafii zbiera do puszek datki pieniężne przeznaczone na przygotowanie pomocy świątecznej dla Rodzin potrzebujących wsparcia.