8 marca - II Niedziela Wielkiego Postu

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

8 MARCA 2020

0. Dzisiaj o godz. 17.oo Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
1. Jutro o godz. 19.15 spotkanie rodziców przygotowujących dzieci do przyjęcia po raz pierwszy Komunii św.
2. Także jutro po Mszy św. spotkanie Zespołu Charytatywnego - a o godz. 20.oo Spotkanie Ojców.
3. We wtorek po Mszy św. wieczornej modlitwa przez wstawiennictwo bł. Ks. Popiełuszki.
4. W tym tygodniu w poniedziałek, wtorek i środę rekolekcje wielkopostne będą przeżywali uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 301.
5. W piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.15 z udziałem dzieci, - a po Mszy św. wieczornej ok. 18.30 - dla dorosłych.
6. Zachęcamy do jałmużny postnej w postaci produktów żywnościowych przeznaczonych na pomoc dla najuboższych parafian - składać je można w zakrystii.
7. Grupa Odnowy w Duchu Świętym zaprasza do udziału w pielgrzymce do Sanktuarium Relikwii Drzewa Krzyża Świętego na Święty Krzyż w sobotę 28 marca. Zapisy w sali przy Kiosku Parafialnym.
8. Dzisiaj w Niedzielę Pomocy Kościołowi na świecie - do puszek zbierane są ofiary przeznaczone na wsparcie misjonarzy pracujących na całym świecie.

Na początku każdej Mszy Świętej