26 stycznia - III Niedziela Okresu zwykłego

III NIEDZIELA ZWYKŁA

26 STYCZNIA 2020

0. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 13.oo schola dziecięca naszej Parafii “Boże Nutki” - zaprasza na montaż słowno-muzyczny pt. “To właśnie tego wieczoru ....”.

1. We wtorek Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła, a w piątek Wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana.

2. W sobotę o godz. 7.15 Msza Wotywna do MB i po niej różaniec.

3. W przyszłą niedzielę 2 lutego - Święto Ofiarowania Pańskiego zwane "Świętem Matki Bożej Gromnicznej" - obchodzone w Kościele jako Dzień Życia Konsekrowanego. Na początku każdej Mszy św. poświęcenie Gromnic. Świece można nabywać już dzisiaj w Kiosku Parafialnym. Prosimy o zabezpieczenie ich kapturkami.

4. Dobiegła końca tegoroczna wizyta duszpasterska. Parafian, których nie zastaliśmy w wyznaczonym terminie wizyty, prosimy o zgłaszanie się w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Ustalimy termin spotkania.

5. Osoby dorosłe chcące przygotować się do Sakramenty Bierzmowania proszone są o zgłaszanie się do ks. Marka.

6. Akcja Katolicka zaprasza na spotkanie pt. "Nauka społeczna Kościoła, rodzina a zagrożenie zmianami obyczajowymi i światopoglądowymi" - we wtorek 28 stycznia o godz. 18.3o w naszej Parafii w sali Jana Pawła II w Domu Parafialnym.

7. Grupa Odnowy w Duchu Świętym na dzisiejszą Niedzielę Słowa Bożego przygotowała wybór cytatów z Pisma św. Zapraszamy wszystkich wychodzących z kościoła do wylosowania sobie kartki z fragmentem tekstu - niech będzie to zachętą do codziennej lektury Słowa Bożego.

Na początku każdej Mszy Świętej