15 września - XXIII Niedziela Okresu zwykłego

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

15 WRZEŚNIA 2019

0. Dzisiaj o godz. 16.3o Spotkanie Kół Żywego Różańca i Nabożeństwo Różańcowe.

1. Dziękujemy wszystkim wiernym, którzy modlili się przed Najświętszym Sakramentem w ciągu 40-godzinnej Adoracji. Podziękowanie kierujemy także do wszystkich Parafian, którzy uczestniczyli w Odpuście Parafialnym - za wspólną modlitwę. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie liturgii i kościoła oraz przebieg tej Uroczystości.

2. W środę Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski, a w sobotę Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

3. Pierwsze spotkanie dla rodziców chcących przygotować dzieci do przyjęcia po raz pierwszy Komunii św. będzie w poniedziałek 30 września o godz. 19.15.

4. Kurs Przedmałżeński rozpoczniemy w naszej Parafii 23 września. Zgłoszenia do ks. Marka.

5. W przyszłą niedzielę jak zawsze po Odpuście zapraszamy na Jarmark Jelonkowski. Chętnych do zaprezentowania się na Jarmarku prosimy o zgłaszanie się na początku tygodnia. Zespół Charytatywny zbiera fanty na loterię charytatywną.

6. Studio Muzyki TRIOLA przyjmuje zapisy na naukę gry na instrumentach klawiszowych. Szczegóły u p. Organisty po każdej Mszy Św.